24.4 C
Bilecik
27 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberBilecik SiyasetBozüyük CHP İlçe Teşkilatından Ziyaret

Bozüyük CHP İlçe Teşkilatından Ziyaret

Bozüyük CHP İlçe Teşkilatından Ziyaret; Bozüyük Cumhuriyet Halk Partisi (Bozüyük Chp) İlçe Başkanı İhsan Esel ve yeni yönetim kurulu üyeleri Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde yapılan ilçe kongresinde güven tazeleyerek yeniden (Bozüyük Chp) ilçe başkanı seçilen İhsan Esel ve yeni yönetim kurulu üyeleri Başkan Bakkalcıoğlu’nu makamında ziyaret etti. İlçe başkanı İhsan Esel ve yeni yönetim kurulu üyeleri Başkan Bakkalcıoğlu ile görüşerek bir süre sohbet etti. Başkan Bakkalcıoğlu misafirlerine nazik ziyaretleri nedeni ile teşekkür ederek İlçe Başkanı İhsan Esel’e ziyaretin anısına plaket takdiminde bulundu. Başkan Bakkalcıoğlu ilçe başkanı İhsan Esel’i, yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek görevlerinde başarı ve kolaylıklar diledi. Bozüyük CHP İlçe Teşkilatından Ziyaret – Bilecik Dostları Haber

İlçe Başkanı İhsan Esel ve yeni yönetim kurulu üyeleri Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde yapılan ilçe kongresinde güven tazeleyerek yeniden ilçe başkanı seçilen İhsan Esel ve yeni yönetim kurulu üyeleri Başkan Bakkalcıoğlu’nu makamında ziyaret etti. İlçe başkanı İhsan Esel ve yeni yönetim kurulu üyeleri Başkan Bakkalcıoğlu ile görüşerek bir süre sohbet etti. Başkan Bakkalcıoğlu misafirlerine nazik ziyaretleri nedeni ile teşekkür ederek İlçe Başkanı İhsan Esel’e ziyaretin anısına plaket takdiminde bulundu. Başkan Bakkalcıoğlu ilçe başkanı İhsan Esel’i, yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek görevlerinde başarı ve kolaylıklar diledi.

Geçtiğimiz günlerde yapılan ilçe kongresinde güven tazeleyerek yeniden (Bozüyük Chp) ilçe başkanı seçilen İhsan Esel ve yeni yönetim kurulu üyeleri Başkan Bakkalcıoğlu’nu makamında ziyaret etti. İlçe başkanı İhsan Esel ve yeni yönetim kurulu üyeleri Başkan Bakkalcıoğlu ile görüşerek bir süre sohbet etti. Başkan Bakkalcıoğlu misafirlerine nazik ziyaretleri nedeni ile teşekkür ederek İlçe Başkanı İhsan Esel’e ziyaretin anısına plaket takdiminde bulundu. Başkan Bakkalcıoğlu ilçe başkanı İhsan Esel’i, yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek görevlerinde başarı ve kolaylıklar diledi.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar