10.8 C
Bilecik
25 Ekim 2021
Ana Sayfaİlçe HaberBozüyükBozüyük Belediyesinden Pomem/Pymo Sınavlarına destek

Bozüyük Belediyesinden Pomem/Pymo Sınavlarına destek

POMEM/PYMO fiziki yeterlilik sınavlarına girecek adaylar, hazırlıklarını belediyemizin açtığı ücretsiz spor kurslarında gerçekleştiriyor.

Bozüyük Belediyesinden Pomem/Pymo Sınavlarına destek; POMEM/PYMO fiziki yeterlilik sınavlarına girecek adaylar, hazırlıklarını belediyemizin açtığı ücretsiz spor kurslarında gerçekleştiriyor.

Bozüyük Belediyesinden Pomem Pymo Sınavlarına destek

Alanında uzman spor eğitmenler eşliğinde, ücretsiz olarak verilen POMEM fiziki yeterlilik sınavı kursları adaylar tarafından yoğun ilgi görüyor. Eğitimler Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilirken, kursiyerler POMEM ve PMYO giriş sınavlarında tabi olacakları parkurların benzeri koşullarda eğitim görüyor. Polis olabilmek için yoğun bir şekilde çalışan kursiyerler, Pazartesi-Salı-Çarşamba ve Perşembe günleri sabah 11.00 – 13.00 akşam ise 17.00-19.00 eğitimlerini sürdürüyor.

Kurslara katılmak isteyen kursiyerlerin Metristepe Kültür Merkezi’ne gelerek kayıt yaptırabileceği belirtilirken, parkurlarda eğitim gören adaylar açılan kurslar için Belediyemize teşekkür ettiler. Bozüyük Belediyesinden Pomem/Pymo Sınavlarına destek – Bilecik Dostları Haber

Bozüyük Belediyesinden Pomem Pymo Sınavlarına destek
Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar