5.8 C
Bilecik
21 Ekim 2021
Ana Sayfaİlçe HaberBozüyükBozüyük Belediyesi Toplu iş Sözleşme Görüşmesi

Bozüyük Belediyesi Toplu iş Sözleşme Görüşmesi

Bozüyük Belediyesi Toplu iş Sözleşme Görüşmesi; Bozüyük Belediye Başkanlığı ile Belediye İş Sendikası arasında yapılacak toplu iş sözleşmesinin görüşmeleri Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nun başkanlığında yapılan ilk toplantı ile başladı.

Bozüyük Belediyesi; 2020-2022 yılları arasını kapsayan, daimi işçiler toplu iş sözleşmesi taslağı görüşmelerinin ilk oturumu Başkanlık Makamında yapıldı. Toplantıya, İşveren ve İşveren Sendikası adına Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu; Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Fındık; Ali Şahinoğlu ve Mehmet Ali Karasu; İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Naci Tura, İşçi Sendikası adına Belediye-İş Sendikası Eskişehir İl Şube Başkanı Ahmet Recep Moripek, Şube Başkan Yardımcısı Kemal Azak, Şube Mali Sekreteri Adnan Yıldız, işyeri Baş Temsilcisi Ersel Pişkinel katıldı.

Toplantı öncesinde Başkan Bakkalcıoğlu ve Sendika Şube Başkanı Ahmet Recep Moripek; sözleşmenin karşılıklı anlaşma ile sonuçlanacağını ümit ettiklerini belirterek, sürecin her iki tarafa da hayırlı olmasını diledi. Görüşmelerin ikinci bölümünün 8 Ocak Çarşamba günü yapılacağı öğrenildi. Bozüyük Belediyesi Toplu iş Sözleşme Görüşmesi – Bilecik Dostları Haber

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar