Bozüyük Belediyesi Kent Konseyi Törenine Katıldı; Bilecik Kent Konseyi Binası Açılışı, Kent Konseyi Başkanı Seyfi Özgen’in Başkanlığında açılışını gerçekleştirdi.

Belediye Başkan Yardımcılarımız Bilecik Kent Konseyi Hizmet Binası Açılış Törenine Katıldı.

Belediye Başkan Yardımcılarımız Vedat Kazıcı ve Ali Şahinoğlu ile birlikte Bozüyük Kent Konseyi Başkanımız Nurettin Oydu, Bilecik Belediyesi tarafından çarşı merkezinde yapılan Bilecik Kent Konseyi hizmet binasının açılış törenine katıldı.

Başkan Yardımcılarımız Kazıcı ve Şahinoğlu Kent Konseyi binasının yoğun bir katılımla gerçekleştirilen açılış töreninin ardından Bilecik’e hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundular.

Bilecik’in bugünü ve geleceği için fikir ve taleplerin dile getirileceği; sivil toplum kuruluşları ve vatandaşların görüş ve taleplerini dolaysız bir biçimde iletebileceği Kent Konseyi; İstiklal Mahallesi, Terzihane Sokak 5 numaradaki adresinde vatandaşlara hizmet verecek. Kent Konseyi binası bünyesinde, Kent Konseyi Başkanı, Kent Konseyi Yürütme Kurulu ve Genel Sekreterlik için ayrı bölümler ile Çalışma ve Atölye Salonu, konuk ağırlama alanını barındırıyor. – Bilecik Dostları Haber

Bozüyük Belediyesi Kent Konseyi Törenine Katıldı
Bozüyük Belediyesi Kent Konseyi Törenine Katıldı
Bozüyük Belediyesi Kent Konseyi Törenine Katıldı

Belediye Başkan Yardımcılarımız Vedat Kazıcı ve Ali Şahinoğlu ile birlikte Başkanımız Nurettin Oydu; Bilecik Belediyesi tarafından çarşı merkezinde yapılan Bilecik Kent Konseyi hizmet binasının açılış törenine katıldı.
Başkan Yardımcılarımız Kazıcı ve Şahinoğlu Kent Konseyi binasının yoğun bir katılımla; gerçekleştirilen açılış töreninin ardından Bilecik’e hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundular. Bilecik’in bugünü ve geleceği için fikir ve taleplerin dile getirileceği; sivil toplum kuruluşları ve vatandaşların görüş ve taleplerini dolaysız bir biçimde iletebileceği Kent Konseyi; İstiklal Mahallesi, Terzihane Sokak 5 numaradaki adresinde vatandaşlara hizmet verecek. Kent Konseyi binası bünyesinde; Kent Konseyi Başkanı, Kent Konseyi Yürütme Kurulu ve Genel Sekreterlik için ayrı bölümler ile Çalışma ve Atölye Salonu; konuk ağırlama alanını barındırıyor.