11.7 C
Bilecik
28 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberBilecik Belediyesi'nden Türk Halk Müziği Konseri

Bilecik Belediyesi’nden Türk Halk Müziği Konseri

Bilecik Belediyesi’nden Türk Halk Müziği Konseri; Bilecik Belediyesi Ocak ayı kültürel etkinlikler kapsamında  sahne alan Bilecik Belediyesi Türk Halk Müziği Konseri, büyük beğeni aldı. Ocak ayı kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Bileciklileri birbirinden güzel aktivite ile buluşturan Bilecik Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte, Sanatçı Onur Şan,  Bileciklilerle bir araya geldi.

Bilecik Belediyesinden Halk Müziği Konseri
Koro Şefi Mustafa Yıldırım ve Halk Müziği Konser Ekibi (Türk Halk Müziği Konseri)

Bilecik Belediyesi Sanat Akademisi kursları kapsamında yüzlerce müzik severlere; birçok dalda müzik dersleri veren eğitmen ile Bileciklilerden oluşan koro üyeleri, düzenlenen konser ile katılımcılara keyifli bir gece yaşattı.

Bilecik Belediyesinden Halk Müziği Konseri
Sanatçı Onur Şan

Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen konser; sonunda Bilecik Belediyesi Türk Halk Müziği Koro Şefi Mustafa Yıldırım, koro üyeleri ve Sanatçı Onur Şan’a teşekkür ederek, çiçek taktim etti.

Konuk Sanatçı Onur Şan, Bileciklilerle bir araya geldiği için duyduğu memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanı Semih Şahin’e teşekkür etti.

Bilecik Belediyesinden Halk Müziği Konseri
Sanatçı Murat Durmaz

Müzikseverlerin büyük bir ilgiyle takip ettiği konser; sonunda Belediye Başkanımız Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin de koro üyelerinin son eserine eşlik etti. Bilecik Belediyesi’nden Türk Halk Müziği Konseri – Bilecik Dostları Haber

Müzikseverlerin büyük bir ilgiyle takip ettiği konser sonunda Belediye Başkanımız Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin de koro üyelerinin son eserine eşlik etti. Müzikseverlerin büyük bir ilgiyle takip ettiği konser sonunda Belediye Başkanımız Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin de koro üyelerinin son eserine eşlik etti

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar