11.7 C
Bilecik
28 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberBidost 13 Aralık'a Kadar Üniversitede

Bidost 13 Aralık’a Kadar Üniversitede

Bidost 13 Aralık’a Kadar Üniversitede; İlimizde aktif sivil toplum kuruluşlarından olan Bilecik Doğa Sporları Derneği BİDOS, Bilecik Şeyh Edebali Üniversi’nde stant açarak öğrencilerle buluştu. Ekip üyeleri standda kullandıkları malzemelere, dağcılık ile ilgili kitaplara yer verdi.

Dernek Başkanı Feridun Aynur ‘’ Üniversiteden faaliyetlerimize katılan öğrenci arkadaşlarımızın  ‘biz sizi sosyal medyadan araştırarak bulduk, keşke üniversitede tanıtım yapsaydınız sizi daha erken tanır , daha çok faaliyetlerinize katılırdık’ demeleri üzerine böyle bir karar aldık. Öğrenci arkadaşlarımız gerçekten çok ilgililer. Fotoğraflarla yaptığımız sunumlarda Bilecik’te bu kadar güzel yerler var mıydı şeklinde karşılık alıyoruz. Üniversitede geçen zaman gençlerin en kıymetli zamanları. Umarım akıllarında, gönüllerinde güzel hatıralar bırakabiliriz. Biz İlimizi anlatırken aynı zamanda Türkiye Dağcılık Federasyonu faaliyetlerimizi de anlatıyoruz. Bugün burada bir kıvılcım başlatsak belki de ileride bu gençlerin içinden çok kıymetli sporcular, dağcılar, dağ rehberleri çıkacak. 13 Aralık Cuma gününe kadar doğaseverleri standımıza bekleriz. ‘’ şeklinde bilgi vermiştir. Bidost 13 Aralık’a Kadar Üniversitede – Bilecik Dostları Haber

Dernek Başkanı Feridun Aynur ‘’ Üniversiteden faaliyetlerimize katılan öğrenci arkadaşlarımızın  ‘biz sizi sosyal medyadan araştırarak bulduk, keşke üniversitede tanıtım yapsaydınız sizi daha erken tanır , daha çok faaliyetlerinize katılırdık’ demeleri üzerine böyle bir karar aldık. Öğrenci arkadaşlarımız gerçekten çok ilgililer. Fotoğraflarla yaptığımız sunumlarda Bilecik’te bu kadar güzel yerler var mıydı şeklinde karşılık alıyoruz. Üniversitede geçen zaman gençlerin en kıymetli zamanları. Umarım akıllarında, gönüllerinde güzel hatıralar bırakabiliriz. Biz İlimizi anlatırken aynı zamanda Türkiye Dağcılık Federasyonu faaliyetlerimizi de anlatıyoruz. Bugün burada bir kıvılcım başlatsak belki de ileride bu gençlerin içinden çok kıymetli sporcular, dağcılar, dağ rehberleri çıkacak. 13 Aralık Cuma gününe kadar doğaseverleri standımıza bekleriz. ‘’ şeklinde bilgi vermiştir.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar