10.7 C
Bilecik
24 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberBidos Öğretmenleri Unutmadı

Bidos Öğretmenleri Unutmadı

Bidos Öğretmenleri Unutmadı

BİDOS ÖĞRETMENLER GÜNÜNDE ÖĞRETMENLERİ UNUTMADI

Bidos Öğretmenleri Unutmadı; 24 Kasım tarihinde 70 Kişilik bir ekiple İnegöl’e bağlı Sulhiye köyünde doğa yürüyüşü etkinliği yapan BİDOS 12 kilometrelik rotalarını tamamladı.

Bidos Öğretmenleri Unutmadı

Havanın da güzelliğini fırsat bilen doğaseverler sonbaharın son demlerini yaşayarak birçok sonbahar fotoğrafı çekme imkanı buldular. Dernek Sekreteri Funda Tellici ‘’ Bu hafta ilk defa kalabalık bir ekiple faaliyetimizi tamamladık.

Bidos Öğretmenleri Unutmadı

Bunun sebebi de aldığımız geri bildirimler. O kadar güzel yerlere gidiyorsunuz ki biz zorlanırız gelemeyiz şeklinde geri dönüşlerdi. Biz de bu hafta yaptığımız faaliyette parkuru 2 etaptan oluşturduk.

Katılımcıları orta zorluktaki parkuru yürüyebilir ve kolay parkuru yürüyebilir olarak belirledik. Hem yeni katılımcılar rahatça yürüdü hem de kondisyon yapmak için etkinliğe katılan sporcularımız farklı bir rotadan faaliyeti tamamladı.

Bidos Öğretmenleri Unutmadı

Bidos ailesi içinde herkes harika enerjilere sahip. Ekip olma becerisini deneyimleyerek yaşamamız çok güzel. Bu hafta öğretmenler günü olması sebebiyle de hayatımıza değer katan öğretmenlerimizi anmak istedik. Faaliyet sonunda ise önceden iletişim kurduğumuz Sulhiye Köyü muhtarımız Recai Demircan’a ekibim adına misafirperverliklerini bizlere sundukları için teşekkürü borç bilirim. Bizi en çok üzen köylerimizin boşalması, gittiğimiz yerlerde bir iki hane kalmasıydı. Ancak Sulhiye yaşayan bir köy. Köy kadınlarımız girişimcilikleriyle birçok ürün yapıp satıyorlar. Bizlere faaliyet sonunda el emekleriyle bir menü hazırladılar, stand açtılar. Katkımız olması için biz de alışverişimizi yaptık. Keşke her köyümüz daha çok üretse’’ şeklinde faaliyetle ilgili bilgiler vermiştir. Bidos Öğretmenleri Unutmadı – Bilecik Dostları Haber

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar