5.8 C
Bilecik
21 Ekim 2021
Ana SayfaBilecik HaberBelediyeden Özel Çocuklara Bisiklet Hediyesi

Belediyeden Özel Çocuklara Bisiklet Hediyesi

Belediyeden Özel Çocuklara Bisiklet Hediyesi; Bilecik Belediyesi tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında, Bilecik Özel Eğitim Okulunda eğitim gören öğrencilere bisiklet hediye edildi.

Belediye Başkan Yardımcımız Özgür Algın ve Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerimız tarafından Bilecik Özel Eğitim Okulu öğrencilerine bisiklet hediye edildi.

Bilecik Belediyesinden Özel Çocuklara Bisikler Hediyesi

Yapılan çalışma hakkında bilgi veren Başkan Yardımcısı Özgür Algın, ‘’Bilecik Belediyesi olarak 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Bilecik Özel Eğitim Merkezindeki öğrencilerimiz ve okul idarecilerini ziyaret ettik, talep ve görüşlerini dinledik. Dünya Engelliler Günü kapsamında çocuklarımıza bisiklet hediye ettik. Belediye Başkanımız Semih Şahin’in dediği gibi sadece 3 Aralık’ta değil, bizler Bilecik Belediyesi olarak her zaman dezavantajlı kardeşlerimize katkı sunmaya devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.

Okul idarecileri ve öğrenciler de yapılan desteklerden dolayı Başkan Şahin, Başkan Yardımcısı Algın ve birim çalışanlarına teşekkür etti. Belediyeden Özel Çocuklara Bisiklet Hediyesi; Bilecik Dostları Haber 

Yapılan çalışma hakkında bilgi veren Başkan Yardımcısı Özgür Algın; ‘’Bilecik Belediyesi olarak 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Bilecik Özel Eğitim Merkezindeki öğrencilerimiz ve okul idarecilerini ziyaret ettik, talep ve görüşlerini dinledik. Dünya Engelliler Günü kapsamında çocuklarımıza bisiklet hediye ettik. Belediye Başkanımız Semih Şahin’in dediği gibi sadece 3 Aralık’ta değil, bizler Bilecik Belediyesi olarak her zaman dezavantajlı; kardeşlerimize katkı sunmaya devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.

Yapılan çalışma hakkında bilgi veren Başkan Yardımcısı Özgür Algın; ‘’Bilecik Belediyesi olarak 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Bilecik Özel Eğitim Merkezindeki öğrencilerimiz ve okul idarecilerini ziyaret ettik; talep ve görüşlerini dinledik. Dünya Engelliler Günü kapsamında çocuklarımıza bisiklet hediye ettik. Belediye Başkanımız Semih Şahin’in dediği gibi sadece 3 Aralık’ta değil, bizler Bilecik Belediyesi olarak her zaman dezavantajlı; kardeşlerimize katkı sunmaya devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar