11.7 C
Bilecik
28 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberBilecik YaşamBaşkan Vekili Ersöz Çatı Katı Yanan Evde İncelemelerde Bulundu

Başkan Vekili Ersöz Çatı Katı Yanan Evde İncelemelerde Bulundu

Vekil Ersöz Çatısı Yanan Evde İncelemelerde Bulundu; Bozüyük Belediye Başkan Vekili Fatma Ersöz,  birkaç gün önce evinin çatı katında yangın çıkan aileye ‘geçmiş olsun’ ziyaretinde bulunarak yanan katta incelemelerde bulundu.

Bozüyük Belediye Başkan Vekili Fatma Ersöz, beraberindeki Başkan Yardımcıları Mahmut Fındık, Ali Şahinoğlu ve Meclis Üyesi İsmail Yemen ile birlikte Yediler Mahallesi  571. Sokak’ta ikamet eden ve birkaç gün önce evinde yangın çıkan Necla Kara’yı ziyaret etti.

Kara’ya ‘Allah bir daha yaşatmasın’ diyerek geçmiş olsun dileklerini iletti. Kara ile bir süre sohbet eden Başkan Vekili Ersöz ve beraberindekiler yangın ve sonrasında meydana gelen hasar hakkında bilgi aldı. Ayrıca yanan çatı katını da gezen Başkan Vekili ve beraberindekiler İtfaiye Müdüründen de yaşanan yangın ile ilgili detaylı bilgi aldı.

Başkan Vekili Ersöz ve beraberindekiler çatı katındaki incelemenin ardından ise ev sahibi Kara’ya tekrar ‘geçmiş olsun’ diyerek Kara’nın evinden ayrıldılar. Vekil Ersöz Çatısı Yanan Evde İncelemelerde Bulundu – Bilecik Dostları Haber

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar