21 C
Bilecik
28 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberBaşkan Şahin ve heyeti Yeni Yılda Ziyaret

Başkan Şahin ve heyeti Yeni Yılda Ziyaret

Başkan Şahin ve heyeti Yeni Yılda Ziyaret; Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin 2020 yılının ilk gününde Bilecik Devlet Hastanesinde yatan hastaları ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

Sağlık çalışanları ve personelin yeni yıllarını kutlayan Başkan Şahin ve beraberindekil heyet. Hastalara acil şifalar temennilerini iletti.Yeni doğan bölümündeki aileleri de ziyaret eden Başkan Şahin çocuklara çeşitli hediyeler verdi. Hasta yakınları ve hastalar ise ziyaretten duydukları memnuniyetlerini dile getirdiler.

2020 yılının ilk gününde Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin ve beraberindeki Heyet. Şehir merkezindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, yeni yıllarını kutladı. Esnaf ve vatandaşların talep ve görüşlerini dinleyen Başkan Şahin, esnaf ile sohbet etti ve çay içti. Başkan Şahin ve heyeti Yeni Yılda Ziyaret – Bilecik Dostları Haber

Ziyaret; Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin 2020 yılının ilk gününde Bilecik Devlet Hastanesinde yatan hastaları ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

Sağlık çalışanları ve personelin yeni yıllarını kutlayan Başkan Şahin ve beraberindekil heyet. Hastalara acil şifalar temennilerini iletti.Yeni doğan bölümündeki aileleri de ziyaret eden Başkan Şahin çocuklara çeşitli hediyeler verdi. Hasta yakınları ve hastalar ise ziyaretten duydukları memnuniyetlerini dile getirdiler. Ziyaret – Bilecik Dostları Haber

2020 yılının ilk gününde Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin ve beraberindeki Heyet. Şehir merkezindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, yeni yıllarını kutladı. Esnaf ve vatandaşların talep ve görüşlerini dinleyen Başkan Şahin, esnaf ile sohbet etti ve çay içti. 

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar