10.4 C
Bilecik
28 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberBaşkan Şahin Özel Çocuklarla bir araya geldi

Başkan Şahin Özel Çocuklarla bir araya geldi

Başkan Şahin Özel Çocuklarla bir araya geldi; Belediye Başkanımız Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında özel gereksinimli çocuklar ve aileleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

Başkan Yardımcılarımız Melek Mızrak Subaşı, Özgür Algın, Bilecik Kent Konseyi Başkanı Seyfi Özgen, Bilecik Engelsizim  Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği  Başkanı Halil Altıntaş, Bilecik Engelsiz Yarınlar Derneği Başkanı Aslıhan Volkan ve belediye birim amirlerinin de katıldığı etkinlikte çocuklara yüz boyama etkinliği yapıldı.

Pelitözü Gölpark’ta gerçekleştirilen etkinlikte Başkan Şahin, ihtiyaç sahiplerine tekerlekli sandalye ve görme engelliler için baston verdi.

Başkan Şahin; “Sadece Bir gün Değil Hergün Özel Çocuklarımızın Yanındayız”

Başkan Şahin Özel Çocuklarla bir araya geldi


Belediye Başkanımız Semih Şahin etkinlikte yaptığı konuşmada, çocuklar ve ailelerine katılımları dolayısıyla teşekkür etti.

 3 Aralık tarihinin Dünya Engelliler Günü olarak değerlendirildiğini kaydeden Başkan Şahin, özel gereksinimli insanların sadece bir gün değil her zaman yanlarında olduklarını hatırlatarak, ‘’Öncelikle bütün çocuklarımız ve ailelerine hayatlarında mutluluklar diliyorum. Daha az engelin ve zorlukların olduğu bir dünyada yaşamayı diliyorum. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında bir araya geldik. Bilecik Belediyesi olarak çocuklarımız ve ailelerinin talep ve görüşlerini dinledik. Bizlerden yapmamızı istedikleri çalışmaları dinledik. Şehrimizde daha az engelin olduğu ve özel gereksinimli çocuklarımızın vakitlerini daha verimli geçirecekleri mekanları ve projeleri hazırlıyoruz.’’ İfadelerini kullandı.

Etkinlikte Başkan Yardımcısı Melek Mızrak Subaşı çocukların yüzlerini boyadı ve çeşitli hediyeler takdim etti.

Bilecik Engelsizim  Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği  Başkanı Halil Altıntaş ve Bilecik Engelsiz Yarınlar Derneği Başkanı Aslıhan Volkan da düzenlenen etkinlik ve katkılarından dolayı Başkan Şahin’e teşekkür etti. Başkan Şahin Özel Çocuklarla bir araya geldi – Bilecik Dostları Haber

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar