24.4 C
Bilecik
27 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberBaşkan Şahin Lösemili Çocukları Ağırladı

Başkan Şahin Lösemili Çocukları Ağırladı

Belediye Başkanımız Semih Şahin ve Başkan Yardımcımız Melek Mızrak Subaşı, Lösemili Çocuklar Haftası etkinlikleri kapsamında lösemili çocukları ağırladı.

Başkan Şahin Lösemili Çocukları Ağırladı; Belediye binası önünde çocukları karşılayan Başkan Şahin, Başkan Yardımcısı Subaşı ve belediye çalışanları, farkındalık oluşturmak amacıyla ağızlarına maske taktılar.

Daha sonra çocuklar ile bir araya gelen Başkan Şahin, onları çok sevdiğini ve ihtiyaçları olan her konuda katkı vermeye hazır olduklarını kaydetti.

Bilecik Belediyesi olarak lösemi hastalığına dikkat çekecek ve katkı verecek her türlü çalışmada yer almaya çalıştıklarını kaydeden Başkan Şahin, ‘’Öncelikle bütün konuklarımıza hoş geldiniz diyorum. 2-8  Kasım tarihleri arasında çeşitli etkinlikler ile kutlanan Lösemili Çocuklar Haftanızı kutluyorum. Bizler sizi çok seviyoruz ve her zaman yanınızdayız. Bir ihtiyacınız olduğunda kapılarımız sizler için hep açık olacaktır’’ ifadelerini kullandı.

Başkan Şahin Lösemili Çocukları Ağırladı

Eskişehir Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) İl Koordinatörü Hanife Yılmaz ise Belediye Başkanımız Semih Şahin, Başkan Yardımcımız Melek Mızrak Subaşı ile belediye çalışanlarına teşekkür ederek, ‘’Lösemili Haftası etkinlikleri kapsamında kurumlarımızı ziyaret ediyoruz. Sağ olsun belediye başkanımız bizleri ağırlamak istedi. Bizlere her zaman kapılarını açan ve katkılarını sunan Belediye Başkanımız Semih Şahin’e çok teşekkür ediyoruz. Bizler çocuklarımız ile birlikte  ‘Maskemi Takarım Farkındalık Yaratırım’ ve Lösemi Değil, İyilik Bulaşıcıdır’’ sloganları ile başta maske takılması ve lösemili hastalarımıza yönelik farkındalık oluşturulması amacıyla programlar gerçekleştiriyoruz. Buradan sonra üniversitemizi ziyaret edeceğiz. Üniversiteli gençlerimiz çocuklarımız için hazırlık yapmışlar. Belediye Başkanımız Semih Şahin’e katkıları ve misafirperverliği dolayısıyla tekrar teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

Çocuklara süt ve kek ikram eden Başkan Şahin ve Başkan Yardımcısı Subaşı, konuklarına hediyeler vererek, hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Şahin Lösemili Çocukları Ağırladı – Bilecik Dostları Haber

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar