11.7 C
Bilecik
28 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberBaşkan Şahin Kışa Hazırlık Çalışma İncelemeleri

Başkan Şahin Kışa Hazırlık Çalışma İncelemeleri

Başkan Şahin Kışa Hazırlık Çalışma İncelemeleri; Belediye Başkanımız Semih Şahin, Danışman Rafet Özbek, Başkan Yardımcısı Muharrem Dumansızoğlu ve ilgili birim müdürleri; Bilecik Belediyesi Atölye alanında incelemelerde bulundu.

Bilecik Belediyesi’nin kışa hazırlık çalışmalarını inceleyen Başkan Şahin, hazırlıkların son durumu hakkında bilgi aldı.

Bilecik Belediyesi’nin bütün birimleri ile Bileciklilere hizmet için her zaman hazır bulunduğunu kaydeden Başkan Şahin; ‘’İlgili başkan yardımcılarımız ve birim amirlerimiz ile birlikte Bilecik Belediyesi atölye sahasında incelemelerde bulunduk. Ekiplerimizin kış çalışmaları hakkında bilgi aldık. Bütün birimlerimiz, ilimizdeki diğer kurum ve kuruluşlar ile koordineli olacak şekilde kış hazırlıklarını tamamladı ve görevleri başında. İlgili birimlerimiz yaklaşık 30 kişilik ekibi yanı sıra 3 kamyon, 3 kepçe, 1 greyder, 1 kar küreme aracı ve 2 adet solüsyon aracı ile birlikte 7/24 saat esasına göre görevlerinin başında’’ ifadelerini kullandı.

Vatandaşlar da ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, Başkan  Şahin, Eşi Serpil Şahin ve beraberindeki birim müdürlerine teşekkür etti. Başkan Şahin Kışa Hazırlık Çalışma İncelemeleri – Bilecik Dostları Haber

Bilecik Belediyesi’nin bütün birimleri ile Bileciklilere hizmet için her zaman hazır bulunduğunu kaydeden Başkan Şahin; ‘’İlgili başkan yardımcılarımız ve birim amirlerimiz ile birlikte Bilecik Belediyesi atölye sahasında incelemelerde bulunduk. Ekiplerimizin kış çalışmaları hakkında bilgi aldık. Bütün birimlerimiz, ilimizdeki diğer kurum ve kuruluşlar ile koordineli olacak şekilde kış hazırlıklarını tamamladı ve görevleri başında. İlgili birimlerimiz yaklaşık 30 kişilik ekibi yanı sıra 3 kamyon; 3 kepçe, 1 greyder, 1 kar küreme aracı ve 2 adet solüsyon aracı ile birlikte 7/24 saat esasına göre görevlerinin başında’’ ifadelerini kullandı.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar