15.8 C
Bilecik
17 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberBilecik EğitimBaşkan Şahin Bilgi Evindeki çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Şahin Bilgi Evindeki çalışmaları yerinde inceledi.

Belediye Başkanımız Semih Şahin, Bilecik Belediyesi Bilgi Evindeki 3-6 Yaş çocuk Bakım Gündüz Evi, Proje Üretim Merkezi ve Sosyal Destek Hizmetleri biriminin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Başkan Şahin Bilgi Evindeki çalışmaları yerinde inceledi; Bilecik Belediyesi tarafından kadınların toplumsal yaşamdaki yerini desteklemek ve istihdamını sağlamak ayrıca çocuklarımızın geleceğe en iyi şekilde hazırlanması amacıyla hazırlanan 3-6 Yaş Gündüz Çocuk Bakım evi ve Kreşi ziyaret eden Başkan Şahin, çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.

Başkan Şahin Bilgi Evindeki çalışmaları yerinde inceledi.

İncelemeleri hakkında değerlendirmede bulunan Başkan Şahin,  büyüyen ve gelişen Bilecik’te sosyal belediyecilik anlamında vatandaşlarımızı güzel hizmetlerle buluşturmaya devam ettiklerini belirterek, ‘’Bilecik Belediyesi tarafından kurulacak olan  gündüz çocuk bakım evi için çalışmalarımız hızla devam ediyor. Amacımız çalışan kadınlara katkı sunmak ve çocuklarımızı yarınlara en güzel şekilde yetiştirmektir. Bilecik’imizde sosyal belediyecilik anlamında ilk olan bir projeyi gerçekleştirmek istiyoruz. Çocuklarımız bakım evinde emin ellerde yarınlara hazırlanacak. Çünkü çocuklarımız demek, umutlu yarınlarımız demektir. Bizler bu düşünceyle her zaman tüm çocuklarımız ve kadınlarımızın yanında yer alacağız. Buna ilişkin kreşimizde son çalışmalar yapılıyor. Kısa bir süre sonra çocuklarımız ve hemşerilerimizin hizmetine girecek’’ ifadelerini kullandı. Başkan Şahin Bilgi Evindeki çalışmaları yerinde inceledi – Bilecik Dostları Haber

İncelemeleri hakkında değerlendirmede bulunan Başkan Şahin,  büyüyen ve gelişen Bilecik’te sosyal belediyecilik anlamında vatandaşlarımızı güzel hizmetlerle buluşturmaya devam ettiklerini belirterek, ‘’Bilecik Belediyesi tarafından kurulacak olan  gündüz çocuk bakım evi için çalışmalarımız hızla devam ediyor. Amacımız çalışan kadınlara katkı sunmak ve çocuklarımızı yarınlara en güzel şekilde yetiştirmektir. Bilecik’imizde sosyal belediyecilik anlamında ilk olan bir projeyi gerçekleştirmek istiyoruz. Çocuklarımız bakım evinde emin ellerde yarınlara hazırlanacak. Çünkü çocuklarımız demek, umutlu yarınlarımız demektir. Bizler bu düşünceyle her zaman tüm çocuklarımız ve kadınlarımızın yanında yer alacağız. Buna ilişkin kreşimizde son çalışmalar yapılıyor. Kısa bir süre sonra çocuklarımız ve hemşerilerimizin hizmetine girecek’’ ifadelerini kullandı.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar