11.7 C
Bilecik
28 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberBilecik YaşamBaşkan Bakkalcıoğlu'nun Dünya Engelliler Günü Mesajı

Başkan Bakkalcıoğlu’nun Dünya Engelliler Günü Mesajı

Başkan Bakkalcıoğlu’nun Dünya Engelliler Günü Mesajı; Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle yayınladığı mesajında “milyonlarca engellinin yaşadığı ülkemizde engelli vatandaşlarımızı sadece bir gün değil; yılın her günü hatırlamak, anlamak ve ihtiyaçlarının çözümü için çalışmalar yapmak gerektiğinin bilincindeyiz” dedi.

Başkan Bakkalcıoğlu Dünya Engelliler günü mesajının devamında; “İnsanlığın ortak sorunu olan ve bir gün her insanın başına gelme ihtimali olan engellilik hali ancak toplum tarafından bilinçli hareket edilerek engelsiz bir yaşam haline dönüştürülebilir. Engellilere yönelik hizmet anlayışı artarak sürdürülmeli, engelsiz bir yaşam için engellilere yardımcı olmak önceliğimiz olmalıdır. Engelli kardeşlerimizin sosyal, ekonomik ve kültür hayatına yapmış oldukları katkılar her türlü takdirin üstündedir. Bugün sporda, kültür alanında, bilim hayatında ve birçok alanda ortaya koydukları ulusal ve uluslararası başarılarla gurur duymaktayız. Bizlerde Bozüyük Belediyesi olarak yakın bir zamandaotizmli ve down sendromlu gençlerimizin kullanması amacı ile oluşturacağımız “Engelsiz Kafe” ile otizmli ve down sendromlu çocuklarımızın çalışabileceği ve sosyalleşebileceği bir projeyi hayata geçireceğiz” diyerek; bu önemli ve anlamlı haftada bütün engelli vatandaşlarımıza ve ailelerine sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat temenni etti. Başkan Bakkalcıoğlu’nun Dünya Engelliler Günü Mesajı – Bilecik Dostları Haber

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle; yayınladığı mesajında “milyonlarca engellinin yaşadığı ülkemizde engelli vatandaşlarımızı sadece bir gün değil; yılın her günü hatırlamak, anlamak ve ihtiyaçlarının çözümü için çalışmalar yapmak gerektiğinin bilincindeyiz” dedi.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar