24.4 C
Bilecik
27 Eylül 2021
Ana Sayfaİlçe HaberBozüyükBakkalcıoğlundan Pazar Esnafına Yeni Yıl Müjdesi

Bakkalcıoğlundan Pazar Esnafına Yeni Yıl Müjdesi

Bakkalcıoğlundan Pazar Esnafına Yeni Yıl Müjdesi; Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu  Başkan Yardımcıları ile birlikte, kapalı pazar esnafı ile bir araya geldi.

Bozüyük Belediyesi Kapalı Pazar içerisinde düzenlenen toplantıda, 2020 yılı itibari ile geçerli olacak, yer tahsis ücretlerindeki indirimi esnaf ile paylaştı. Başkan Bakkalcıoğlu konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “kapalı pazar esnafımızla 2020 yılı itibari ile geçerli olacak yer tahsis ücretlerindeki indirimi paylaşmak istedik.  Enflasyon ve maliyetler altında ezilen esnafımıza biraz olsun nefes aldırmak için bu şekilde bir destek düşündük. Kendilerine yoğun ilgileri için teşekkür ediyorum.” dedi. Yapılan indirimler ile birlikte yer tahsis ücretleri köşe parseller için metrekare fiyatı 1.75 tl’den 1.40 tl’ ye; orta parseller  ise 1,25 tl’den 1.00 tl’ye indirildi.

Toplantının ardından pazar esnafı tarafından yöneltilen soruları yanıtlayan Başkan Bakkalcıoğlu, Başkan Yardımcıları ile birlikte, pazar içerisinde incelemelerde bulunarak vatandaşlar ile görüştü. Vatandaşlardan bir isteklerinin olup olmadığını da soran Başkan Bakkalcıoğlu hayırlı alışverişler diledi. Bakkalcıoğlundan Pazar Esnafına Yeni Yıl Müjdesi – Bilecik Dostları Haber

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar