11.7 C
Bilecik
28 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberBilecik EğitimBaşkan Bakkalcıoğlu'ndan Okul Ziyaretleri

Başkan Bakkalcıoğlu’ndan Okul Ziyaretleri

Başkan Bakkalcıoğlu’ndan Okul Ziyaretleri; Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Şehit Zafer İpek Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi ve Necatibey Ortaokulu’nu ziyaret ederek okul yöneticileri ve öğretmenlerle bir araya geldi.


Başkan Bakkalcıoğlu ilk olarak beraberindeki Başkan Yardımcıları Mahmut Fındık ve Ali Şahinoğlu ile birlikte Şehit Zafer İpek Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi’ne giderek  okulda görev yapan öğretmenler ve Okul Müdürü Muhammed Salih Yıldırım ile bir araya geldi. Başkan Bakkalcıoğlu burada öğretmenlerle bir süre görüşerek sohbet etti, sorunlarını, istek ve taleplerini dinledi.

Başkan Bakkalcıoğlu görüşmede ayrıca Kasımpaşa Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan otizmli ve down sendromlu gençlerin kullanması amacı ile oluşturulacak “Engelsiz Kafe” ile ilgili bilgi verdi. Daha sonra sınıfları gezerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Bakkalcıoğlu öğrencilerle de yakından ilgilendi.

Daha sonra Kasımpaşa Mahallesi’nde bulunan ve restorasyonu tamamlanmak üzere olan; “Engelsiz Kafe”nin bina içerisi ve bahçesinde incelemelerde bulunan Başkan Bakkalcıoğlu devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Çalışmalarla ilgili olarak tespit ettiği eksiklerin giderilmesi için gerekli talimatları veren Başkan Bakkalcıoğlu çalışanlara kolaylıklar dileyerek Necatibey Ortaokulu’na geçti.

Necatibey Ortaokulu’nda Okul Müdürü Mahmut Atasoy’u makamında ziyaret eden; Başkan Bakkalcıoğlu ve beraberindekiler burada bir süre sohbet ederek öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya geldi, okul binasında incelemelerde bulundu. Öğretmenlerin sorunlarını istek ve taleplerini dinleyen Başkan Bakkalcıoğlu öğrencilerle de sohbet ederek onlara başarılar diledi.

Başkan Bakkalcıoğlundan Okul Ziyaretleri


Ziyaretlerinde öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü de kutlayan Başkan Bakkalcıoğlu; eğitim ve eğitimcinin her zaman yanlarında olduklarını belirterek kendilerine her konuda yardımcı olacaklarını belirtti. Başkan Bakkalcıoğlu’ndan Okul Ziyaretleri – Bilecik Dostları Haber

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar