Mühendisler gününde Bakkallcıoğluna ziyaret; Bozüyük Belediyesi bünyesinde görev yapan mühendisler, Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nu 5 Aralık Dünya Mühendisler Günü dolayısıyla ziyaret etti.

Mühendisler gününde Bakkallcıoğluna ziyaret

Başkan Bakkalcıoğlu’nu makamında ziyaret eden mühendisler aynı zamanda kendisi de mühendis olan Başkan Bakkalcıoğlu’nun gününü kutlayarak baret hediye ettiler. Yapılan ziyarette konuşan Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu; mühendislere ziyaretleri nedeni ile teşekkür ederek “İlçemizin daha fazla gelişmesi ve büyümesine sizlerin ortaya koymuş olduğu performans ve projeler katkı sağlıyor. İlçemize ve belediyemize vermiş olduğunuz katkılarınız sebebiyle hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tüm mühendislerin ve değerli meslektaşlarımın Dünya Mühendisler Günü’nü kutluyor, toplumsal yaşamın her aşamasında önemli hizmetler veren mühendislerimize hak ettikleri saygıyı gördükleri sağlıklı, mutlu, huzurlu ve başarılı bir yaşam diliyorum” dedi. Ziyarette kendileri de mühendis olan Belediye Meclis üyeleri Salih Gazozcu ve Sezai İnci’de yer aldı. Mühendisler gününde Bakkallcıoğluna ziyaret – Bilecik Dostları Haber

Mühendisler gününde Bakkallcıoğluna ziyaret

Başkan Bakkalcıoğlu’nu makamında ziyaret eden mühendisler aynı zamanda kendisi de mühendis olan Başkan Bakkalcıoğlu’nun gününü kutlayarak baret hediye ettiler. Yapılan ziyarette konuşan Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu; mühendislere ziyaretleri nedeni ile teşekkür ederek “İlçemizin daha fazla gelişmesi ve büyümesine sizlerin ortaya koymuş olduğu performans ve projeler katkı sağlıyor. İlçemize ve belediyemize vermiş olduğunuz katkılarınız sebebiyle hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tüm mühendislerin ve değerli meslektaşlarımın Dünya Mühendisler Günü’nü kutluyor, toplumsal yaşamın her aşamasında önemli hizmetler veren mühendislerimize hak ettikleri saygıyı gördükleri sağlıklı, mutlu, huzurlu ve başarılı bir yaşam diliyorum” dedi. Ziyarette kendileri de mühendis olan Belediye Meclis üyeleri Salih Gazozcu ve Sezai İnci’de yer aldı.

Başkan Bakkalcıoğlu’nu makamında ziyaret eden mühendisler aynı zamanda kendisi de mühendis olan Başkan Bakkalcıoğlu’nun gününü kutlayarak baret hediye ettiler. Yapılan ziyarette konuşan Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu; mühendislere ziyaretleri nedeni ile teşekkür ederek “İlçemizin daha fazla gelişmesi ve büyümesine sizlerin ortaya koymuş olduğu performans ve projeler katkı sağlıyor.