Başkan Bakkalcıoğlu’dan Sağlık Çalışanlarına, Genel Kolluk Kuvvetlerine Teşekkür

Bozüyük Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, küresel salgına karşı büyük fedakârlıklar sergileyen sağlık çalışanlarına, genel kolluk kuvvetlerine içerisinde Atatürk’ün silüetinin ve imzasının bulunduğu fincan takımı ile kahve bulunan hediye paketleri vererek teşekkür etti, bayramlarını kutladı. Başkan Bakkalcıoğlu’dan Sağlık Çalışanlarına Teşekkür


Küresel salgına karşı mücadelede üstün gayret gösteren tüm sağlık çalışanlarına ve genel kolluk kuvvetlerine bu zor günlerde yalnız olmadıklarını göstermek adına hazırlanan hediye paketleri ilçede faaliyet gösteren tüm sağlık birimleri, emniyet ve jandarma birimlerinde görevli çalışanlara dağıtılmak üzere ilgili yöneticilere teslim edildi. Belediye Başkanımız Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Başkan Yardımcılarımız ile birlikte, Bozüyük Devlet Hastanesi Başhekimi Özlem Türk, Hastahane Müdürü Abdurrahman Ozan, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Orhan Bozdemir, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Serkan Aktay’ı makamında ziyaret ederek hediye paketlerini takdim etti.

Başkan Bakkalcıoğludan Sağlık Çalışanlarına Teşekkür

Başkan Bakkalcıoğlu’dan Sağlık Çalışanlarına, Genel Kolluk Kuvvetlerine Teşekkür

Bozüyük Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Talat Bakkalcıoğlu; küresel salgına karşı büyük fedakârlıklar sergileyen sağlık çalışanlarına, genel kolluk kuvvetlerine içerisinde Atatürk’ün silüetinin ve imzasının bulunduğu; fincan takımı ile kahve bulunan hediye paketleri vererek teşekkür etti, bayramlarını kutladı.

Küresel salgına karşı mücadelede üstün gayret gösteren tüm; sağlık çalışanlarına ve genel kolluk kuvvetlerine bu zor günlerde yalnız olmadıklarını göstermek adına; hazırlanan hediye paketleri ilçede faaliyet gösteren tüm sağlık birimleri, emniyet ve jandarma birimlerinde; görevli çalışanlara dağıtılmak üzere ilgili yöneticilere teslim edildi. Belediye Başkanımız Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Başkan Yardımcılarımız ile birlikte, Bozüyük Devlet Hastanesi Başhekimi Özlem Türk; Hastahane Müdürü Abdurrahman Ozan, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Orhan Bozdemir; İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Serkan Aktay’ı makamında ziyaret ederek hediye paketlerini takdim etti.

Bozüyük Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, küresel salgına karşı büyük fedakârlıklar sergileyen sağlık çalışanlarına, genel kolluk kuvvetlerine içerisinde; Atatürk’ün silüetinin ve imzasının bulunduğu fincan takımı ile kahve bulunan hediye paketleri vererek teşekkür etti, bayramlarını kutladı.

Atatürk’ün silüetinin ve imzasının bulunduğu fincan Atatürk’ün silüetinin ve imzasının imzasının