Başkan Bakkalcıoğlu Arabaş Etkinliğine Katıldı; Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Sivrihisarlılar Kültür, Sosyal Yardımlaşma ve Tanıtım Derneği tarafından düzenlenen “Arabaşı” ikramı etkinliğine katıldı.

Dernek binasında düzenlenen etkinliğe Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Kent Konseyi Başkanı Nurettin Oydu, Dernek Başkanı Cengiz Köseoğlu ve dernek üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile vatandaşlar katıldı. Dernek Başkanı Köseoğlu, yaptığı konuşmada, “Sivrihisar’a özgü kış yiyeceklerimizden olan Arabaşı etkinliğimize teşrif ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Bu tür etkinlikler ile dernek üyelerimizi bir araya getirerek birlik ve beraberliğin artmasını sağlıyoruz” dedi. Başkan Bakkalcıoğlu’da bu tür kültürel etkinliklerin çok kıymetli olduğunu belirterek başta Dernek Başkanı Cengiz Köseoğlu olmak üzere bu güzel gecede emeği geçenlere ve etkinliğe katılan tüm misafirlere teşekkür etti. Başkan Bakkalcıoğlu Arabaş Etkinliğine Katıldı – Bilecik Dostları Haber

Dernek binasında düzenlenen etkinliğe Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Kent Konseyi Başkanı Nurettin Oydu; Dernek Başkanı Cengiz Köseoğlu ve dernek üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile vatandaşlar katıldı. Dernek Başkanı Köseoğlu, yaptığı konuşmada, “Sivrihisar’a özgü kış yiyeceklerimizden olan Arabaşı etkinliğimize teşrif ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Bu tür etkinlikler ile dernek üyelerimizi bir araya getirerek birlik ve beraberliğin artmasını sağlıyoruz” dedi. Başkan Bakkalcıoğlu’da bu tür kültürel etkinliklerin çok kıymetli olduğunu belirterek başta Dernek Başkanı Cengiz Köseoğlu olmak üzere; bu güzel gecede emeği geçenlere ve etkinliğe katılan tüm misafirlere teşekkür etti.