Başkan Bakkalcıoğlu Anneler İle Bir araya Geldi; Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, otizmli ve down sendromlu çocukların anneleriyle bir araya gelerek ‘Engelsiz Kafe” projesi hakkında fikir alış verişinde bulundu.

Otizmli ve down sendromlu çocukların anneleri ile Başkanlık makamında bir araya gelen Başkan Bakkalcıoğlu, Kasımpaşa Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan “Engelsiz Kafe” ile ilgili görüşmelerde bulundu. Proje hakkında detayların konuşulduğu görüşmede  Başkan Yardımcısı Mahmut Fındık’ta hazır bulundu. Ziyaretin ardından görüşme ile ilgi bilgi veren Başkan Bakkalcıoğlu “Otizmli ve Down Sendromlu gençlerimizin çalışabileceği ve sosyalleşebileceği ‘Engelsiz Kafe” projemiz için çalışmalarımız devam ederken otizmli çocuklarımızın aileleri ile fikir alışverişinde bulunduk. Projemize göstermiş oldukları ilgi ve katkıları nedeni ile kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. Başkan Bakkalcıoğlu Anneler İle Bir araya GeldiBilecik Dostları Haber

Başkan Bakkalcıoğlu Anneler İle Bir araya Geldi

Otizmli ve down sendromlu çocukların anneleri ile Başkanlık makamında bir araya gelen Başkan Bakkalcıoğlu; Kasımpaşa Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan “Engelsiz Kafe” ile ilgili görüşmelerde bulundu. Proje hakkında detayların konuşulduğu görüşmede  Başkan Yardımcısı Mahmut Fındık’ta hazır bulundu. Ziyaretin ardından görüşme ile ilgi bilgi veren Başkan Bakkalcıoğlu “Otizmli ve Down Sendromlu gençlerimizin çalışabileceği ve sosyalleşebileceği; ‘Engelsiz Kafe” projemiz için çalışmalarımız devam ederken otizmli çocuklarımızın aileleri ile fikir alışverişinde bulunduk. Projemize göstermiş oldukları ilgi ve katkıları nedeni ile kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Otizmli ve down sendromlu çocukların anneleri ile Başkanlık makamında bir araya gelen Başkan Bakkalcıoğlu; Kasımpaşa Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan “Engelsiz Kafe” ile ilgili görüşmelerde bulundu. Proje hakkında detayların konuşulduğu görüşmede  Başkan Yardımcısı Mahmut Fındık’ta hazır bulundu. Ziyaretin ardından görüşme ile ilgi bilgi veren Başkan Bakkalcıoğlu “Otizmli ve Down Sendromlu gençlerimizin; çalışabileceği ve sosyalleşebileceği ‘Engelsiz Kafe” projemiz için çalışmalarımız devam ederken otizmli çocuklarımızın aileleri ile fikir alışverişinde bulunduk. Projemize göstermiş oldukları ilgi ve katkıları nedeni ile kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.