9.4 C
Bilecik
28 Eylül 2021
Ana Sayfaİlçe HaberBozüyükBakkalcıoğlunun Vekil Tüzüne Ziyareti

Bakkalcıoğlunun Vekil Tüzüne Ziyareti

Bakkalcıoğlunun Vekil Tüzüne Ziyareti; Başkan Bakkalcıoğlu Milletvekili Tüzün’ü Ziyaret Ederek Çalışmalar Hakkında Bilgi verdi, CHP Grup Toplantısına katıldı

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu bir dizi temaslarda bulunduğu Ankara ziyaretlerinde Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün’ü ziyaret ederek CHP Grup Toplantısı’na katıldı.

Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün’ü TBMM’deki makamında ziyaret eden Başkan Bakkalcıoğlu Milletvekili Tüzün’e belediye faaliyetleri hakkında bilgi vererek projelerini anlattı. Karşılıklı olarak fikir alış verişinde bulunulan ziyarette kendisine her zaman destek veren Milletvekili Tüzün’e teşekkür etti. Başkan Bakkalcıoğlu ayrıca nezaketi ve misafirperverliği nedeni ile de kendisine teşekkür etti. Milletvekili Yaşar Tüzün’de Başkan Bakkalcıoğlu’na her zaman yanlarında olduğunu belirtti. Bozüyük’ün gelişmesi için ellerinden gelen her türlü desteği vereceklerini kaydetti, Başkan Bakkalcıoğlu ve ekibine kolaylıklar diledi.

Başkan Bakkalcıoğlu’na ziyarette Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Fındık ve Ali Şahinoğlu; CHP İl Başkanı Metin Yaşar; CHP ve İYİ Partili Belediye Meclis Üyeleri; CHP İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Elmas; İYİ Parti İl Genel Meclis Üyesi Osman Çetin; CHP İlçe Başkanı İhsan Esel ve İYİ Parti İlçe Başkanı Yusuf Çırak eşlik etti.

Başkan Bakkalcıoğlu daha sonra CHP Milletvekili Yaşar Tüzün, CHP Bilecik İl Başkanı, Bozüyük İlçe Başkanı, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte TBMM’deki Grup Toplantısına katıldılar. – Bakkalcıoğlunun Vekil Tüzüne Ziyareti – Bilecik Dostları Haber

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar