13.7 C
Bilecik
24 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberBilecik SiyasetBakkalcıoğlundan Kılıçdaroğlu'na Ziyaret

Bakkalcıoğlundan Kılıçdaroğlu’na Ziyaret

Bakkalcıoğlundan Kılıçdaroğlu’na Ziyaret, Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün; CHP ve İYİ Parti teşkilatları ile birlikte CHP Genel Merkezi’ni ziyaret etti.

Başkan Bakkalcıoğlu Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Fındık ve Ali Şahinoğlu; CHP İl Başkanı Metin Yaşar, CHP ve İYİ Partili Belediye Meclis Üyeleri, CHP İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Elmas ve İYİ Parti İl Genel Meclis Üyesi Osman Çetin, CHP İlçe Başkanı İhsan Esel ve İYİ Parti İlçe Başkanı Yusuf Çırak ile birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. CHP Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen ziyarette Başkan Bakkalcıoğlu Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na belediyecilik faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na ziyaretin anısına plaket takdim eden Başkan Bakkalcıoğlu, Kılıçdaroğlu’na destekleri nedeni ile teşekkür etti. Genel Başkan Kılıçdaroğlu’da Başkan Bakkalcıoğlu ve ekibine her zaman yanlarında olduğunu belirterek misafirlerine nazik ziyaretleri nedeni ile teşekkür etti. Bakkalcıoğlundan Kılıçdaroğlu’na Ziyaret,Bilecik Dostları Haber

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar