9.4 C
Bilecik
28 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberBilecik SiyasetBakkalcıoğlundan Akşener'i Ziyaret

Bakkalcıoğlundan Akşener’i Ziyaret

Bakkalcıoğlundan Akşener’i Ziyaret; Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, CHP ve İYİ Parti teşkilatları ile birlikte İYİ Parti Genel Merkezi’ni ziyaret etti.

Başkan Bakkalcıoğlu Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Fındık ve Ali Şahinoğlu; CHP İl Başkanı Metin Yaşar; CHP ve İYİ Partili Belediye Meclis Üyeleri, CHP İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Elmas; İYİ Parti İl Genel Meclis Üyesi Osman Çetin; CHP İlçe Başkanı İhsan Esel ve İYİ Parti İlçe Başkanı Yusuf Çırak ile birlikte İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e nezaket ziyaretinde bulundu.

TBMM’de makamında gerçekleştirilen ziyarette Başkan Bakkalcıoğlu Genel Başkan Akşener’e belediyecilik faaliyetleri hakkında bilgi vererek Bozüyük’te gerçekleştirmek istediği projeleri anlattı. Karşılıklı olarak fikir alış verişinde bulunulan ziyarette Bozüyük’ün büyümeye açık; potansiyeli olan önemli bir ilçe olduğunu dile getiren İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, misafirleri ile tek tek ilgilenerek sohbet etti.

Ziyaretin sonunda Genel Başkan Akşener’e destekleri nedeni ile teşekkür eden Başkan Bakkalcıoğlu; Akşener’i Bozüyük’e davet ederek ‘sizi misafir etmek bizi mutlu eder” dedi. Genel Başkan Akşener’de misafirlerine nazik ziyaretleri nedeni ile teşekkür ederek Başkan Bakkalcıoğlu ve ekibine kolaylıklar diledi.

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, CHP ve İYİ Parti teşkilatları ile birlikte İYİ Parti Genel Merkezi’ni ziyaret etti. Bakkalcıoğlundan Akşener’i Ziyaret – Bilecik Dostları Haber

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar