Başkan Bakkalcıoğluna ASKFden Teşekkür Ziyareti; Bilecik Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu(ASKF) Başkanı Nusret Tosun Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nu ziyaret etti.

Bakkalcıoğluna ASKFden Teşekkür Ziyareti

Başkan Bakkalcıoğlu’nu makamında ziyaret eden Bilecik ASKF Başkanı Nusret Tosun Başkan Bakkalcıoğlu ile bir süre görüşerek sohbet etti. Ziyarette Başkan Bakkalcıoğlu’na Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak spora ve ilçedeki spor kulüplerine verdiği destek nedeni ile teşekkür eden Tosun, çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Bakkalcıoğlu’da sporun ve sporcuların her zaman yanlarında olduklarını belirterek ilçe stadyumu ile ilgili çalışmalar hakkında bilgi verdi.  Ziyarette Federasyon Başkanı Tosun’un yanı sıra Bilecik İl Futbol Temsilcisi Engin Toku, Gençlik Spor Müdürlüğü Tesisler Sorumlusu İsmail Özdil ve Bilecik Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Yardımcısı Bahri Bayrak yer alırken Belediye Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu’da hazır bulundu. Ziyaretin sonunda Belediye Başkanı Bakkalcıoğlu ve Federasyon Başkanı Tosun birbirlerine karşılıklı olarak plaket takdiminde bulundu. Başkan Bakkalcıoğluna ASKFden Teşekkür Ziyareti – Bilecik Dostları Haber

Başkan Bakkalcıoğlu’nu makamında ziyaret eden Bilecik ASKF Başkanı Nusret Tosun Başkan Bakkalcıoğlu ile bir süre görüşerek sohbet etti. Ziyarette Başkan Bakkalcıoğlu’na Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak; spora ve ilçedeki spor kulüplerine verdiği destek nedeni ile teşekkür eden Tosun, çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Bakkalcıoğlu’da sporun ve sporcuların her zaman yanlarında olduklarını belirterek ilçe stadyumu ile ilgili çalışmalar hakkında bilgi verdi.  Ziyarette Federasyon Başkanı Tosun’un yanı sıra Bilecik İl Futbol Temsilcisi Engin Toku; Gençlik Spor Müdürlüğü Tesisler Sorumlusu İsmail Özdil ve Bilecik Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Yardımcısı Bahri Bayrak yer alırken Belediye Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu’da hazır bulundu. Ziyaretin sonunda Belediye Başkanı Bakkalcıoğlu ve Federasyon Başkanı Tosun birbirlerine karşılıklı olarak plaket takdiminde bulundu.