11.7 C
Bilecik
28 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberBabalar Gününüz Kutlu Olsun

Babalar Gününüz Kutlu Olsun

Babalar Gününüz Kutlu Olsun; Bugün Babalar Günü; Belki bazılarınızın babaları yok, belki bazılarınız çocukları çok uzaklarda, belki bir kez babalar gününde eşiniz sizin babalar gününü bile hatırlamamış olabilir, sadece bir babanın babalar gününü çocukları mı kutlamalı.

Oysa biz erkekler eşlerimizin doğum günlerini, özel günleri hatırlamak zorundayız.

Hatırlamazsak eğer evde kıyamet bile kopması muhtemel, çünkü onlar kadın, bizim suçumuzda erkek olmak unutma şansımız yok unutturmazlar,

Biz erkeğiz biz hiç beklemeyiz diye düşünürler. Oysa ki gözlerimizden akmayan yaşlarla bekleriz hislerle dolu oluruz o günün sonuna kadar kutlanmazsa sadece bir hüzünle bu senede böyle geçti der içimize döneriz sineye çekeriz.

Çünkü erkeğiz kadınların özel günleri, doğum günleri evlilik yıldönümleri asla unutmamız yasaktır.

Ben şahsen eşimin benim yanımda çocuklarım olmadığında, Babalar günümü kutlamasını beklerdim. Bunun için hediye almasına gerek yok, belki ilk çocuğumuzun doğuşundaki ve onun ilk babalar günü kutlamasındaki hatıralarını anımsayarak anıları paylaşarak bir sabah kahvaltısı bile olabilirdi, hep eşlerimiz onları öperek uyandırmamızı istemezler mi, bizler niye istemeyelim bir sürprizle kahvaltısı hazırlanmış güzel bir pazar gününde evde “Babalar Günü” kutlaması ile karşılaşmak.

Bunun için ne hediyeye gerek var nede özel bir lüks yere gitmeye hatırlanmak en güzel hediyedir.

Kutlayın birbirinizin bu özel günlerini “Sevginiz tazelensin, bir buse ile ve her zaman en içten duygularla”

Öncelikle doyamadığım babam olmak üzere; Tüm Babaların Babalar gününü kutlar, mutlu sağlık ve esenlik dolu gelecek tüm yıllarda ailenizle hayat boyu mutlu ve huzurlu geçmesi dileğimle.

Söz Yazarı Umit Bayır
Babalar Gününüz Kutlu OlsunBilecik Dostları Haber
08:16 – 16 Haziran 2019

Ümit Bayır
Ümit Bayırhttps://www.bilecikdostlari.com
Şair, Yazar, Bilgisayar Teknisyeni, Bilecik Dostları Haber Sitesi Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar