10.4 C
Bilecik
17 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberAYGAD'dan Şeffaf Belediyecilik Ödülü

AYGAD’dan Şeffaf Belediyecilik Ödülü

AYGAD’dan Şeffaf Belediyecilik Ödülü; Belediye Başkanımız Semih Şahin, Anadolu Yazarlar ve Gazeteciler Derneği tarafından düzenlenen Altın İmza Ödül Töreni’nde, ‘’Şeffaf Belediyecilik’’ kategorisinde ödüle layık görüldü.

Başta halk bilgilendirme toplantılarının yapılması, meclis toplantıları ve ihalelerin Canlı yayın ile kamuoyunun bilgisi dahilinde gerçekleştirilmesi ve her ay muhtarlar ile gerçekleştirilen toplantılar ile vatandaşların bilgilendirilmesi gibi şeffaf belediyecilik anlayışı ile birçok çalışmayı gerçekleştiren Bilecik Belediyesi’ne Şeffaf Belediyecilik kategorisinde ödül verildi.

İstanbul’da gerçekleştirilen ödül töreninde, Bilecik Belediyesi Birim Müdürleri Umut Özdemir ve Yalın Yalı, Belediye Başkanı Semih Şahin adına teslim aldı.

AYGADdan Şeffaf Belediyecilik Ödülü

Başkan Şahin;

Şeffaf Belediyecilik Anlayışını Her Zaman Sürdüreceğiz

Belediye Başkanımız Semih Şahin, alınan ödül hakkında yaptığı değerlendirmede; AYGAD’dan Şeffaf Belediyecilik Ödülü

Bilecik Belediyesi olarak şeffaf ve açık belediyecilik doğrultusunda çalışmalarını sürdüreceklerini belirterek; ‘’Göreve geldiğimiz ilk gün, halkımıza vaadimiz, her türlü çalışmamızda açık, anlaşılır ve şeffaf bir yönetimi ortaya koyacağımızı söylemiştik. Bu doğrultuda gerek meclis toplantılarımız, gerek ihalelerimizi Canlı yayın ile kamuoyunun bilgisine sunuyoruz. Bununla birlikte belirli dönemlerde gerek esnaf gerek sivil toplum kuruluşlarımızın temsilcileri ile bir araya gelerek; yaptığımız ve yapacağımız çalışmaları vatandaşlarımızın bilgisine sunuyoruz. Anadolu Yazarlar ve Gazeteciler Derneği tarafından gerçekleştirilen Altın İmza Ödül’lerinde belediyemizin bu çalışmaları beğeniyle karşılandı ve ödüle layık görüldü.’’ İfadelerini kullandı. Bilecik Dostları Haber

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar