Amatör Yorumcu’dan Yeni Haftanın Yorumu; Merhaba sevgili amatör spor severler

Heyecanlı ve zevkli dolu mücadelelerin olduğu amatör bir futbol Haftasını daha geçirdik.

Bu hafta sürpriz olabilecek sonuçlar ortaya çıkmadı haftanın en güzel maçı Bayırköy ile Bozüyük içköy arasında geçti.

Bayırköy kendi sahasında Lider iç Köyü 1-0 yendi. Hacı baktığımızda ise Bayırköy Üstün olan tarafta özellikle ilk yarı çok üstün bir oyunla 1-0 öne geçti.41 dakikada ise hakem hatalı bir kararla içköyün kalecisini kırmızı kartla oyundan atmadı.

Maçı Bayırköyspor ilk yarıda attığı golle 1-0 önde bitirdi. Yine üst sıraları zorlayan bir maçta Söğüt spor sahasında Gölpazarı Belediye Spor’u 4-1 yenerek güzel bir oyunla Galip gelmesini bildi.

Yeşilyurt ise Bozüyük Güneş sporu 2-1 yenerek haftayı kendileri için çok önemli 3 puanla kapatmış oldu ve puanini 6 yaptı.

Çok önemli bir 3 puanı da Akpınar kendi sahasında 1299 Bilecik sporu 2-1 yenerek elde etmiş oldu. Lig’in sıralaması bu hafta Bayırköy galibiyeti ile değişti Osmaneli Belediyespor 31 puanla liderliğe yükseldi.

Bayırköy ve içköy Spor 1 puan geriden 30 puan ile Osmaneli Belediyespor takip ediyor.

Bu hafta maçlara baktığımızda ise Bayırköyspor evinde Gölpazarı Belediyespor’u ağırlayacak. Gene başka bir maçta Osmaneli derbisi olarak nitelendirilen Osmaneli Gençlerbirliği ile Osmaneli Belediyespor mücadele edecekler.

Üst sıradaki ilk 6 takımın mücadelesi izlemeye değer. Tüm amatör spor seyircilerine İyi seyirler dilerim. Amatör Yorumcu’dan Yeni Haftanın Yorumu – Bilecik Dostları Haber

Sporla kalın. amatör yorumcu