23.7 C
Bilecik
19 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik HaberBeşinci Muhtarlar Toplantısı Gerçekleştirildi

Beşinci Muhtarlar Toplantısı Gerçekleştirildi

Beşinci Muhtarlar Toplantısı Gerçekleştirildi; Belediye Başkan Danışmanı Rafet Özbek, Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Dumansızoğlu,  birim müdürleri ve Güzel Masa çalışanları, muhtarlarla bir araya gelerek talep ve önerileri dinledi.

Muhtarların talep ile görüşlerine en kısa sürede çözüm üretilmesi amacıyla her ay düzenlenen toplantının 5.’si Kültür ve Kongre Merkezinde yapıldı.

Mahalle sakinleri tarafından dile getirilen talep ve görüşlerin de dinlenildiği toplantıda; şu ana kadar yapılan ve yapılması planlanan konular ele alındı ve muhtarlara bilgi verildi.

Muhtarların sorularına cevapların verildiği toplantıda ayrıca Güzel Masa birimine iletilen konular görüşülerek, çözülen konular hakkında bilgi verildi.

Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar ve muhtarlar; gerçekleştirilen toplantı ve taleplerin kısa sürede çözüme kavuşması dolayısıyla Başkan Danışmanı Özbek, Başkan Yardımcısı Muharrem Dumansızoğlu ile birim müdürlerine teşekkür etti. Beşinci Muhtarlar Toplantısı Gerçekleştirildi – Bilecik Dostları Haber

Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar ve muhtarlar,; gerçekleştirilen toplantı ve taleplerin kısa sürede çözüme kavuşması dolayısıyla Başkan Danışmanı Özbek; Başkan Yardımcısı Muharrem Dumansızoğlu ile birim müdürlerine teşekkür etti. Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar ve muhtarlar; gerçekleştirilen toplantı ve taleplerin kısa sürede çözüme kavuşması; dolayısıyla Başkan Danışmanı Özbek, Başkan Yardımcısı Muharrem Dumansızoğlu ile birim müdürlerine teşekkür etti. Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar ve muhtarlar; gerçekleştirilen toplantı ve taleplerin kısa sürede çözüme kavuşması; dolayısıyla Başkan Danışmanı Özbek, Başkan Yardımcısı Muharrem Dumansızoğlu ile birim müdürlerine teşekkür etti.

Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar ve muhtarlar; gerçekleştirilen toplantı ve taleplerin kısa sürede çözüme kavuşması; dolayısıyla Başkan Danışmanı Özbek, Başkan Yardımcısı Muharrem Dumansızoğlu ile birim müdürlerine teşekkür etti. Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar ve muhtarlar; gerçekleştirilen toplantı ve taleplerin kısa sürede çözüme kavuşması dolayısıyla Başkan Danışmanı Özbek,;Başkan Yardımcısı Muharrem Dumansızoğlu ile birim müdürlerine teşekkür etti. Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar ve muhtarlar; gerçekleştirilen toplantı ve taleplerin kısa sürede çözüme kavuşması dolayısıyla; Başkan Danışmanı Özbek, Başkan Yardımcısı Muharrem Dumansızoğlu ile birim müdürlerine teşekkür etti.

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar