10.4 C
Bilecik
17 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik Haber2019 Cumhuriyet Bayramı Güreşçi Kupası

2019 Cumhuriyet Bayramı Güreşçi Kupası

2019 Cumhuriyet Bayramı Güreşçi Kupası; 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUPASI’NDA 78 GÜREŞÇİ TER DÖKTÜ

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kupası etkinlikleri kapsamında Bozüyük Belediyesi ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen güreş turnuvası yoğun ilgi görürken turnuvada toplamda 78 güreşçi ter döktü.

Bozüyük Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen“29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kupası” etkinliklerinde güreş branşındaki müsabakalar 09.00 ve 17.00 saatleri arasında yapıldı.

Bilecik, Bozüyük, Söğüt ve Osmaneli takımları olmak üzere 5 takım ve farklı yaş kategorilerinde 78 sporcunun mücadele ettiği etkinlik heyecanlı müsabakalara sahne oldu.

Güreş sever vatandaşların ve sporcu ailelerinin yoğun ilgi gösterdiği turnuva sonunda; dereceye giren sporculara ödüllerini turnuva sonunda Bozüyük Belediyesi Başkan Vekili İsmail Yemen, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Rüştü Yıldırım; Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Fındık ve Ali Şahinoğlu ile Belediye Meclis Üyesi Fatma Ersöz takdim etti.

Sporcuları tek tek tebrik eden ve başarılarının devamını dileyen protokol üyeleri sporculara çeşitli hediyeler verdi.

Turnuvada ayrıca minik güreşçi ile güreşen Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu maçın sonunda minik güreşçiyi Başkan Yardımcısı Mahmut Fındık ile birlikte ödüllendirdi. – 2019 Cumhuriyet Bayramı Güreşçi Kupası –Bilecik Dostları Haber

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar