19 Kasım 2019 Osmanelide U17 Futbol Turnuvası; Okulların tatile girmesi nedeniyle Osmaneli Belediyesi U17 Futbol Turgnuvası düzenledi.19.11.2019 Salı ünü Osmaneli ilçe Stadımızda yapılacak turnuvaya;
Eskişehir Spor,Sakarya Gücü,1308 Osmaneli Belediye Spor,Gölpazarı Belediye Spor katılıyor.
Maç programı şöyle;
Saat:09:30 1308 Osmaneli Belediyespor-Gölpazarı Belediyespor
Saat:11: 00 Eskişehirspor-Sakaryagücü
Saat:14:45 3. Lük Maçı
Saat:16:15 Final Maçı

19 Kasım 2019 Osmaneli’de U17 Futbol Turnuvası – Bilecik Dostları Haber

Okulların tatile girmesi nedeniyle Osmaneli Belediyesi U17 Futbol Turgnuvası düzenledi.19.11.2019 Salı ünü Osmaneli ilçe Stadımızda yapılacak turnuvaya;
Eskişehir Spor,Sakarya Gücü,1308 Osmaneli Belediye Spor,Gölpazarı Belediye Spor katılıyor.
Maç programı şöyle;
Saat:09:30 1308 Osmaneli Belediyespor-Gölpazarı Belediyespor
Saat:11: 00 Eskişehirspor-Sakaryagücü
Saat:14:45 3. Lük Maçı
Saat:16:15 Final Maçı

Okulların tatile girmesi nedeniyle Osmaneli Belediyesi U17 Futbol Turgnuvası düzenledi.19.11.2019 Salı ünü Osmaneli ilçe Stadımızda yapılacak turnuvaya;
Eskişehir Spor,Sakarya Gücü,1308 Osmaneli Belediye Spor,Gölpazarı Belediye Spor katılıyor.
Maç programı şöyle;
Saat:09:30 1308 Osmaneli Belediyespor-Gölpazarı Belediyespor
Saat:11: 00 Eskişehirspor-Sakaryagücü
Saat:14:45 3. Lük Maçı
Saat:16:15 Final Maçı

Okulların tatile girmesi nedeniyle Osmaneli Belediyesi U17 Futbol Turgnuvası düzenledi.19.11.2019 Salı ünü Osmaneli ilçe Stadımızda yapılacak turnuvaya;
Eskişehir Spor,Sakarya Gücü,1308 Osmaneli Belediye Spor,Gölpazarı Belediye Spor katılıyor.
Maç programı şöyle;
Saat:09:30 1308 Osmaneli Belediyespor-Gölpazarı Belediyespor
Saat:11: 00 Eskişehirspor-Sakaryagücü
Saat:14:45 3. Lük Maçı
Saat:16:15 Final Maçı

Okulların tatile girmesi nedeniyle Osmaneli Belediyesi U17 Futbol Turgnuvası düzenledi.19.11.2019 Salı ünü Osmaneli ilçe Stadımızda yapılacak turnuvaya;
Eskişehir Spor,Sakarya Gücü,1308 Osmaneli Belediye Spor,Gölpazarı Belediye Spor katılıyor.
Maç programı şöyle;
Saat:09:30 1308 Osmaneli Belediyespor-Gölpazarı Belediyespor
Saat:11: 00 Eskişehirspor-Sakaryagücü
Saat:14:45 3. Lük Maçı
Saat:16:15 Final Maçı