10.4 C
Bilecik
17 Eylül 2021
Ana SayfaBilecik Haber17 Günlük Milli Mücadele de İstanbul

17 Günlük Milli Mücadele de İstanbul

17 Günlük Milli Mücadalede İstanbul; Hep sil baştan saydılar, saydılar Ekrem İmamoğlu Sayın diye hitap ettikçe hep saydılar yılmadan yorulmadan hep saydılar… Saydıkça Türkiye’nin gönlüne yeni bir lider koydular. O aslında İstanbul Büyükşehirin Belediye Başkanı değildi, Milletinin gönlünün ülke lideri olmaya başladı saydıkça daha çok büyük sevgi seli ile millet ona sevmeye daha çok güvenmeye ve onu Belediyenin Başında değil Türkiye Cumhuriyeti’nin Başkanı diye gönüllerine yazdı yükselen seslen ağır ağır, yavaş yavaş, dalga dalga büyüyerek Dünyayı titreten bir ışık hüzmesi gibi parladıkça parladı.

İşte o ışık bireye, her aileye, her eve, her topluluğa, her kitleye ve sonunda Türkiye Cumhuriyetine yerleşti. 17 Günlük Milli Mücadelenin zaferini şimdi hakketti ve İstanbulu değil Türk Milletini kucaklamaya merhaba dedi.

Ekrem İmamoğlu Kimdir?

Ekrem İmamoğlu, 1970 yılında Trabzon’un Akçaabat ilçesi Cevizli köyünde dünyaya geldi. Trabzon Lisesi’nde aldığı eğitimin ardından İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olarak yine İstanbul Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları ve Yönetimi bilim dalında Yüksek Lisans eğitimi aldı.

1992 yılında inşaat ve taahhüt işleri yapan aile şirketinde iş hayatına başladı. Bu şirkette Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptı. Okul yıllarında amatör olarak futbol oynadı. Trabzonspor Futbol Kulübü, Trabzonspor Basketbol Kulübü ve Beylikdüzüspor Kulübü’nde yöneticilik yaptı. 17 Günlük Milli Mücadalede İstanbul – Bilecik Dostları Haber – Bilecik Haberleri – Bilecik Haber

Bilecik Dostları
Bilecik Dostlarıhttps://www.bilecikdostlari.com/
Gazete, Sanat, Spor, Siyaset, Gündem, Güncel Haber. Size doğrudan "Bilecik"den en son haber ve video sunuyoruz.
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER HABERLER

Yorumlar